سبد خرید

انتخاب ابزار و افزونه حرفه ای سئو وبسایت

انتخاب ابزار و افزونه حرفه ای سئو وبسایت

هر چقدر جایگاه شما در لیست نتایج بالاتر باشد شانس بیشتری برای جذب مشتری و یا کاربر خواهید داشت و اصطلاحا سئو سایت شما بهتر است و تاثیر آن بر جذب بازدیدکننده و افزایش فروش اهمیت سئو را دو چندان خواهد کرد.


موتورهای جستجو بهترین منبع ترافیک برای بسیاری از سایت ها محسوب می شوند

ورود کاربر به سایت اولین هدف ما و تبدیل بازدیدکننده به مشتری مهم ترین هدف خواهد. سئو پیچیدگی و ظرافت زیادی دارد که نیازمند مطالعه همیشگی و دانش به روز است.

افزونه های سئو رایگان و پولی زیادی وجود دارند. اما همه آنها نتایج خوبی را در سئو ارائه نمی دهند. این مسئله می تواند برای کاربرانی که به تازگی اقدام به راه اندازی وبسایت خود کرده اند و قصد انتخاب افزونه مناسب سئو را دارند، بسیار گیج کننده باشد و آنها را سر در گم کند.

یک افزونه سئو خوب می بایست دارای چندین قابلیت سئو باشد تا شما را از نصب دیگر افزونه ها بی نیاز کند و در نتیجه تعداد افزونه های نصب شده در سایت کاهش یابد.


یک افزونه سئو همواره و به طور منظم می بایست از طرف توسعه دهنده آن به روز رسانی شود تا از سازگار بودن آن با وب سایت شما مطمئن شد. نصب افزونه ای که به مدت زیادی به روزرسانی نشده است، سایت را مستعد هک شدن و ایجاد مشکل عدم تطابق پذیری افزونه ها با یکدیگر و هسته اصلی وردپرس می کند. این مسئله در هنگام انتخاب بهترین افزونه های سئو ، به هیچ وجه نبایست نادیده گرفته شود.

پلاگین سئو می بایست با سایر پلاگین ها نیز تطابق داشته باشند. عدم توجه به این موضوع می تواند موجب مشکلات عدیده در سایت شود و حتی آن را به کلی از کار بیندازد.

برای موفقیت در سئو نیازمند تولید محتوا هستیم، محتوایی که برای کاربر ارزشمند بوده و برای موتور جستجو قابل درک باشد. و این نقطه آغاز چالش است که چطور محتوای خود را سازماندهی کنیم !؟


انتخاب یک افزونه سئو مناسب می تواند شرط موفقیت سایت شما تلقی گردد.

یک افزونه مناسب ، قابلیت ایجاد نقشه سایت و لینک کردن آن به کنسول جستجوی گوگل است.

نقشه سایت ایجاد شده توسط افزونه را می توان به کنسول وبمستر بینگ نیز متصل کرد.

یک افزونه  SEO باید دارای ماژول هایی برای شبکه های اجتماعی باشد که میتوان با استفاده از آن ها به مدیریت اشتراک گذاری مطالب سایت در آنها پرداخت.

و در نهایت انتخاب و نصب صحیح یک ابزار مناسب برای سئو وبسایت ، شما را در جستجوهای حرفه ای گوگل به موفقیت میرساند و با گذشت زمان بهترین رتبه های جستجو را به وبسایت شما تختصاص میدهد .

این مطلب را می پسندید ؟

ما خیلی بیشتر از این مطلب داریم که از خواندن آن لذت میبرید ! به مشترکین ما بپیوندید.

با وارد کردن ایمیل خود ، با شرایط خدمات و خط مشی رازداری ما موافقت می کنید.

مطالب مرتبط