سبد خرید

راهبند مکانیکال

راهبند مکانیکال

مانع راهبند مکانیکال ELEDOC دارای طراحی باریک است و برای استفاده در محافظت از پارکینگ های اتومبیل و سایر ورودی های مکان های تجاری مناسب است.

این سد ایده آل برای مناطقی است که فقط در برخی مواقع از روز دسترسی باید محدود شود. سد را می توان در موقعیت های بلند و پائین قفل کرد که باعث آرامش کامل در هنگام استفاده از فضای پارکینگ می شود.

بدنه سد از فولاد گالوانیزه با روکش آلومینیومی ساخته شده است ، بدنه استاندارد از پوشش رنگی با پودر پوشیده شده است. در صورت درخواست تنوع رنگ نیز موجود است .

راهبند مکانیکال برای مناطق ترافیک سنگین توصیه می شود .

راهبند مکانیکال با کارایی بالا یک راه حل مقرون به صرفه برای کنترل دسترسی وسایل نقلیه به مناطق محدود را فراهم می کند.

راهبند مکانیکال یک راه حل ایده آل هوشمندانه و شیک برای اعمال موانع در مراکز شهر های پر ترافیک یا در اماکن خصوصی و عمومی است.

راهبند مکانیکال با دخالت عامل انسانی بالا می رود یا پایین می آید تا از دسترسی وسایل نقلیه به پارکینگ های خصوصی جلوگیری کند و با از دسترسی افراد عابر پیاده در مناطق محدود با ترافیک جلوگیری کند.

راهبند مکانیکال ELEDOCK مانع قابل اعتماد و مؤثر برای محدود کردن راه های ورودی کوچک و متوسط فراهم می کند

این مطلب را می پسندید ؟

ما خیلی بیشتر از این مطلب داریم که از خواندن آن لذت میبرید ! به مشترکین ما بپیوندید.

با وارد کردن ایمیل خود ، با شرایط خدمات و خط مشی رازداری ما موافقت می کنید.

مطالب مرتبط

داک لولر

از سکوهای بارگیری استفاده می شود تا اختلاف ارتفاع و مسافت بین کف انبار و وسیله نقلیه را به بهترین وجه جبران کند. این سکو قابلیت تنظیم با ارتفاع...

درب سریع

درب سریع Eledock محصولی است که به منظور ارائه راه حل تضمینی در تقسیم بندی مناطق کار با ترافیک زیاد افراد و وسایل نقلیه طراحی شده است. این درب...