برای مشاوره رایگان طراح معماری برنامه ریزی کنید

برای مشاوره رایگان طراح معماری برنامه ریزی کنید

مرکز فرهنگی که در نزدیکی ورودی اصلی مسقط قرار دارد، از منظره‌ای بی‌نظیر، بین دریا و کوه‌ها، به‌عنوان واحه‌ای بیرون می‌آید که درختان نخل و ستون‌های معدنی فضاهای عمومی خنکی را ارائه می‌دهند. سه ماده اولیه برای پوشش وجود دارد: چوب، فلز و کاشی و سرامیک. ما این خانه را با پنجره های پانوراما طراحی کرده بودیم، بنابراین فقط آن را با قابلیت پرکردیم.
مشتریانی که مکرراً با دوستان خود ملاقات می کنند، علیرغم صرف غذا در بیرون از منزل، می خواستند آشپزخانه ای در میانه رویدادهای سازماندهی شده باشد. پس از چند رویکرد، ما موفق شدیم مفهوم ماژول چند منظوره در مرکز را توسعه دهیم که می توان آزادانه در اطراف آن قدم زد. به لطف استفاده از پانل‌های متحرک، روزانه در پس‌زمینه فرو می‌رود و قفسه‌ها حس یک دیوار ساده با قفسه کتاب را به آن می‌دهند.

About Post Author
Jason Bourne

I’m a entrepreneur, best-selling author, philanthropist and the nation’s #1 Life and Business Strategist. I’ve dedicated my entire life to helping people discover their true purpose and leverage their unique gifts to achieve massive success – to make their life a true masterpiece. If you’re feeling stuck, or unsure of your next step, I’ll lead you to clarity, focus and action.